Товари доставляються по всій території України службою доставки Нова Пошта (або іншою кур'єрською службою на Ваш розсуд, уточніть можливість доставки у менеджера).

Відповідне відділення нової пошти у вашому регіоні можете знайти на сайті "Нової пошти", зверніть увагу, що великогабаритні вантажі відправляються тільки на вантажні відділення.

Перед відправкою товар перевіряється та страхується на повну вартість. Якщо ж все-таки товар пошкоджений службою доставки, що трапляється вкрай рідко, то ця служба повністю відшкодовує заподіяну шкоду.


Доставка
Доставка замовлень відбувается за тарифами компанії перевізника.

Замовлення відправляються протягом 3-х робочих днів, не враховуючи дня оформлення замовлення

Якщо вам потрібна термінова відправка або з'явились проблеми з оформленням замовлення - будь ласка зверніться до нашого менеджера +380681089997

 

Нова Пошта
Оплата за доставку здійснюється клієнтом при отриманні замовлення відповідно до тарифів перевізника. Термін доставки 1-3 дні без урахування вихідних.
Термін зберігання вантажу на складі транспортної компанії "Нова Пошта" складає 5 днів з моменту прибуття, після закінчення цього терміну посилка буде повернена відправнику.
УВАГА! Автоматичне повернення відправлень на 6-й день після прибуття на відділення. У разі повернення відправлення ВСІ послуги за пересилання в обидві сторони та зберігання посилки оплачуються Замовником.

 

Оплата:

При оформленні замовлення ви можете вибрати один із наведених нижче способів оплати.

Якщо сумніваєтеся, який із способів найбільш зручний для вас – зв'яжіться з нами і ми допоможемо.

1. 100% передоплата банківською картою через систему приймання електронних платежів LiqPay. Після отримання оплати замовлення буде оброблене та відправлене.

2. Оплата за реквізитами на розрахунковий рахунок. Після обробки замовлення Вам прийде рахунок на e-mail або мессенджер із реквізитами.