Товари доставляються по всій території України службою доставки Нова Пошта (або іншою кур'єрською службою на Ваш розсуд, уточніть можливість доставки у менеджера).

Відповідне відділення нової пошти у вашому регіоні можете знайти на сайті "Нової пошти", зверніть увагу, що великогабаритні вантажі відправляються тільки на вантажні відділення.

Перед відправкою товар перевіряється та страхується на повну вартість. Якщо ж все-таки товар пошкоджений службою доставки, що трапляється вкрай рідко, то ця служба повністю відшкодовує заподіяну шкоду.


Доставка
Доставка замовлень відбувается за тарифами компанії перевізника.

Замовлення відправляються протягом 3-х робочих днів, не враховуючи дня оформлення замовлення

Якщо вам потрібна термінова відправка або з'явились проблеми з оформленням замовлення - будь ласка зверніться до нашого менеджера +380681089997

 

Нова Пошта
Оплата за доставку здійснюється клієнтом при отриманні замовлення відповідно до тарифів перевізника. Термін доставки 1-3 дні без урахування вихідних.
Термін зберігання вантажу на складі транспортної компанії "Нова Пошта" складає 5 днів з моменту прибуття, після закінчення цього терміну посилка буде повернена відправнику.
УВАГА! Автоматичне повернення відправлень на 6-й день після прибуття на відділення. У разі повернення відправлення ВСІ послуги за пересилання в обидві сторони та зберігання посилки оплачуються Замовником.

 

Оплата:

При оформленні замовлення ви можете вибрати один із наведених нижче способів оплати.

Якщо сумніваєтеся, який із способів найбільш зручний для вас – зв'яжіться з нами і ми допоможемо.

Оплата при отриманні в "Новій Пошті" (доставка з післяплатою) - у такому разі своє замовлення ви оплачуєте готівкою при отриманні товару. Додаткова комісія транспортної компанії за переказ грошей – 2% від суми.

100% передоплата на розрахункову картку ПриватБанку (VISA) . Після обробки замовлення Вам прийде рахунок на e-mail або мессенджер із реквізитами.

Оплата на карту ПриватБанку через систему "Приват 24"