Засновником компанії Dinara Kasko Pastry Art і Pastrychef.com.ua є талановитий молодий дизайнер Дінара Касько.


Дінара Касько стала відома завдяки своїми незвичайним тортам, для створення яких використовуються різні сучасні інноваційні технології, програми по 3Д моделюванню, а також друк на 3Д принтері. Завдяки її архітектурному минулому і новому погляду на дизайн кондитерських виробів, її торти викликали небувалий ажіотаж і стали вірусними в мережі. Геометричні кондитерські вироби виявилися дуже популярні як серед звичайних користувачів соцмереж, так і серед кондитерів, які хотіли створювати такі ж тістечка для своїх клієнтів.

 

Дінара почала виробництво силіконових форм власного дизайну під своїм ім'ям. І завдяки відмінному фідбеку від кондитерів, а також постійно зростаючому попиту, її виробництво за кілька років зросло з невеликого хендмейд стартапу на домашній кухні, до масового промислового виробництва, зростаючої команди і власної студії.

Сьогодні наші форми використовуються як любителями, так і професійними кондитерами по всьому світу. Географія наших клієнтів - це 93 країни світу.

Дінара є бренд-шефом в Катарі, Бостоні, Києві та Стамбулi.

Статті про неї можна зустріти в таких виданнях як New Yorks Time, The Independent, Archdaily, Bloomberg, Vogue і багатьох інших.

 

Грунтуючись на нашому досвіді приготування кондитерських виробів, а також співпраці з різними виробниками і магазинами, ми вирішили зробити сайт, на якому зібрали всі найкращі і корисні інструменти та інгредієнти для кулінарів.

У нас ви знайдете все, що потрібно для приготування муссових тортів і не тільки. Ми завжди на зв'язку онлайн, допоможемо з підбором продукції, відповімо на ваші запитання і доставимо вашу посилку в термін.

 

Багато покупців знають нас саме завдяки нашим незвичайним силіконовим формам для десертів. Наші форми це симбіоз сучасного підходу до дизайну і зручності у використанні.

Працюючи з ними ви обов'язково здивуєте себе, ваших гостей, клієнтів або відвідувачів вашого закладу. Адже наша ідея створювати дивовижні торти і тістечка, які зовсім не схожі на традиційні кондитерські вироби.

Купуючи наші форми ви економите час на виготовленні декору, так як форма сама по собі красива, незвичайна, привертає увагу і дивує, і вам не обов'язково її декорувати. Вам просто необхідно покрити готовий заморожений мус глазур'ю, велюром або можна зовсім нічим не покривати. Особливу увагу ми приділяємо рецептам, адже більшість наших клієнтів купують не тільки форму, а й смачний, якісний рецепт муссового торта.

 

З нами ви познайомитеся з абсолютно чудовим сучасним кондитерським мистецтвом. Разом ми зробимо більше, ніж просто торт, а клієнт отримає більше, ніж очікує.

Запрошуємо Вас в нашу велику кондитерську родину.